Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

1984 yılında faaliyete başlayan firmamız her geçen yıl daha da güçlenerek 5000 m2 kapalı alanda devam eden, üretim gücüne güç katarak hızlı ve güçlü şekilde büyümeye devam etmektedir.

Globalleşen dünyada her kuruluş belli standartta ürün ve hizmeti müşterilerine sağlamaktadır ancak, bir adım öne çıkmanın yolu daha kaliteli ürün ve hizmet vermekten geçmektedir.

Firmamız ürettiği ürünlerin kalitesini henüz üretim aşamasındayken giriş-proses-son kontrol ve yüksek teknoloji test cihazları ile donatılmış laboratuvar testleri ile garanti altına almaktadır.

Çağdaş yönetim anlayışı ve kadrosu ile sektörde ilk sıralarda yer alan firmamız, deneyim ve bilgi birikimini üretime taşıyarak, toplam kalite yönetimine olan inancı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini ve müşteri bağlılığını yıllardır ödün vermeden sürdürmektedir.

Kırkı aşkın ülkeye ihracat yaparak ülkemize döviz kazandırmanın gururunu yaşamaktayız.

Vizyonumuz

Çevreye saygılı, etkin ve yüksek sorumluluk bilinci içerisinde tüm çalışanlarımızla kendini sürekli geliştiren güvenilir, kaliteli ürün ve hizmetler sunarak müşteri memnuniyetine ulaşmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, değişiklikleri yakından takip etmek için gerekli pazar araştırmalarını yaparak, farklılık yaratmaya çalışmak.

Yenilikçiliği desteklemek ve geleceği yapılandırmak.

Yeni müşteri yaratmak kadar, mevcut müşterilerimizin memnuniyetini sağlamanın bilinci ile hareket etmek.

Değerlerimiz, bilgimiz ve çalışanlarımızla saygın kurumsallaşmış ve finansal açıdan güçlü bir yapı ile sektörde ilk sırada yer almak.
Amerikan Doları
Euro
Merkez : Perpa Ticaret Merkezi
Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sk. A Blok Kat : 11 No: 1336 Okmeydanı,İstanbul
Telefon :  +90 212 855 83 55 (pbx)
Fabrika :
Hayrabolu O.S.B Altay Sk. No:5 Hayrabolu – Tekirdağ